TRPS informuoja apie tarptautinės praktikos galimybes.

Besidomintiems Lotynų Amerika – kvietimas atlikti praktiką.Europos Sąjungos-Lotynų Amerikos ir Karibų fondas studentus iš Lietuvos kviečia atlikti praktiką organizacijos biure Hamburge. Paraiškas teikti gali paskutiniojo kurso bakalauro ir magistrantūros studentai.

Praktikos metu studentai prisidės vykdydami fondo projektus, atnaujindami interneto svetainės ir socialinių tinklų paskyrų informaciją, organizuodami renginius. Studentai atliks tyrimus, rinks ir apdoros informaciją, prisidės prie dokumentų redagavimo ir vertimo.
Kandidatai turi būti įgiję ispanų ir anglų kalbos žinių, o bent vieną iš šių kalbų mokėti puikiai. Svarbūs analitiniai įgūdžiai, gebėjimas ieškoti ir atrinkti reikalingą informaciją. Be to, iš praktikantų tikimasi gerų komunikacijos įgūdžių, gebėjimo prisitaikyti prie darbo daugiakultūrėje aplinkoje.
Praktikos metu studentams suteikiama 450 eurų per mėnesį dydžio stipendija, kompensuojamos transporto Hamburge išlaidos, padedama susirasti laikiną būstą. Praktikos trukmė – iki 3 mėnesių.
Per metus organizuojami keturi praktikos ciklai. Šiuo metu iki rugsėjo 30 d. priimamos norinčių praktiką atlikti 2018 m. sausio – kovo mėnesiais paraiškos.
Susidomėjusieji kviečiami siųsti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką (anglų arba ispanų kalba), universiteto pažymą ir įvertinimų išrašą elektroninio pašto adresu [email protected].
Daugiau informacijos apie praktiką, reikalavimus kandidatams bei priėmimo tvarką skelbiama čia.
Europos Sąjungos-Lotynų Amerikos ir Karibų fondas įkurtas 2010 m. Pagrindinis jo tikslas yra stiprinti ES bei Lotynų Amerikos ir Karibų ekonominę, socialinę ir politinę partnerystę. Fondo veikla apima seminarus, konferencijas, publikacijas ir kitus projektus – pavyzdžiui, skaitmeninės bibliotekos kūrimą, konkursus. Fondas užsiima naujų regioninės partnerystės sričių paieškomis, ekonomikos augimo ir tvarios plėtros klausimais, smulkaus ir vidutinio verslo skatinimu, akademinės bendruomenės ir jaunimo organizacijų atstovų mainais.
[][]