Turime pasiūlymą JAUNIMUI, ieškančiam savo profesinio kelio ir sekančio drąsiais pavyzdžiais!

2024 birželio – gruodžio mėn. Klaipėdos I. Kanto viešosios bibliotekos Jaunimo padalinyje bus įgyvendinamas Klaipėdos savivaldybės konkurse laimėtas projektas „Kryptis – verslas. Važiuojam!”, skirtas Klaipėdos jaunimui, siekiant tobulinti jų finansinio raštingumo ir verslumo kompetencijas.

Verslo ugdymo būtinas ne tik formuojant jaunų žmonių mąstymą, bet ir plėtojant verslumo kultūrą. Projektu bus ugdomos verslumo kompetencijos, atrinktos remiantis Europos Komisijos bei kitais publikuojamais tyrimais, nuo žinių apie finansavimo galimybes iki skaitmeninimo, IKT. Bus organizuojami susitikimai su mentoriais ir specialistais (sėkmingais verslininkais, karjeros mokytojais, VMI, Sodros, Užimtumo tarnybos konsultantais), kurių tikslas – suteikti praktinių patarimų ir įkvėpimo jaunimui, norinčiam įkurti savo verslą.

 

Projekte dalyvaujantys jaunuoliai:

  • Įgys verslo kūrimo ir finansinio raštingumo pagrindus.
  • Gaus informacinį paketą – vadovą su aktualiausia mokymų informacija.
  • Išgirs verslininkų sėkmės istorijas.

Kreipiamės į Jus, prašydami pasidalinti ir pakalbinti jaunimą. Gal kuris susidomės, ar jau svajoja apie savo verslą ir norėtų dalyvauti, kaip projekto savanoris, ar net ambasadorius (atsakingas už projekto komunikaciją ir t.t.)

Registracija vyks iki birželio 28 d.

Telefonas registracijai ir pasiteiravimui +370 46 31-47-28

Laukiame Jūsų Jaunimo bibliotekoje, Tilžės g. 9, Klaipėda