Turizmo ir komunikacijos, ekonomikos katedrų mini konferencija

Spalio 8 d. Lietuvos verslo kolegijoje įvyko Turizmo ir komunikacijosbei Ekonomikos katedrų suorganizuota mini konferencija tema „Verslas šiandien: aktualijos ir iššūkiai“. Konferencijos metu aptartos Klaipėdos regiono, Lietuvos ir globalios turizmo ir kitų sektorių problemos, su kuriomis šiandien susiduria verslas pandemijos ir kitų iššūkių akivaizdoje bei aptarti įvairūs scenarijai naujoms verslo plėtros galimybėms ilgalaikės ir tvarios ekonomikos kontekste  sukurti.
Pranešimus skaitė Klaipėdos universiteto prof. dr. Diana Šaparnienė tema Inovacijų lyderystė turizmo sektoriaus organizacijoje, Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro vadybininkė Jurgita Neniškienė tema Klaipėdos turizmo sektoriaus aktualijos ir iššūkiai bei LTVK ekonomikos katedros vedėja doc. dr. Izolda Skruibytė tema Socialiai atsakingas verslas: prabanga ar būtinybė?
Konferencijoje dalyvavo kolegijos studentai, dėstytojai bei kolegijos svečiai. Konferencija buvo transliuojama gyvai, o jos įrašą galima peržiūrėti kolegijos facebook paskyroje.
[, , , , , , , , , , , ][]