Kolegijoje vyko „LTVK Karjeros savaitė“

Lapkričio 16-27 d. kolegijoje vyko renginiai „LTVK karjeros savaitė 2015“. Renginio metu moksleiviai susitiko su 13 savo srities profesionalų ir iš arčiau susipažinto su jų darbu.

Lietuvos verslo kolegija (LTVK) jungėsi prie „Kam to reikia“ iniciatyvos Klaipėdoje ir pakvietė 11-12 klasių gimnazistus bei paskutinio kurso profesinių mokyklų moksleivius dalyvauti Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamoje Nacionalinėje karjeros savaitėje.
Viso įvyko 6 susitikimai su profesionalaisViso dalyvavo 13 savo srities profesionalųRenginiuose apsilankė pusė tūkstančio moksleivių iš Klaipėdos miesto ir Vakarų regiono
Lapkričio 17 d. moksleiviams buvo pristatyta LTVK vykdoma studijų programa “Statybos verslo vadybininkas”. Renginio metu moksleiviai susitiko su Jurgita Jakšaite Beržanskiene, „Inreal grupės“ nekilnojamo turto vertintoja ir LTVK studentu Luku Navicku, UAB „Terma“ vadybininku. Šios studijos programos privalumus ir stiprybes pristatė katedros vedėja Danutė Kiškienė.
Lapkričio 18 d. moksleiviams buvo pristatyta LTVK vykdomos studijų programos “Ekonomika, Buhalterinė apskaita”. Renginio metu moksleiviai susitiko su Vilma Eidininkiene, UAB „Kontuotė“ direktore, LTVK dėstytoja ir Agne Rudgalviene, LTVK absolvente, UAB „Baltijos medis“ finansininke. Šių studijų programų privalumus ir stiprybes pristatė katedros vedėja Kristina Puleikienė.
Lapkričio 19 d. moksleiviams buvo pristatyta LTVK vykdoma studijų programa “Taikomoji informatika ir programavimas”. Renginio metu moksleiviai susitiko su Monika Zelepūgaite, ,,Creative partner” projektų vadove. Šių studijų programų privalumus ir stiprybes pristatė katedros vedėja doc. dr. Ilona Rupšienė.
Lapkričio 19 d. taip pat vyko ir kitas susitikimas, kurio metu moksleiviams buvo pristatyta LTVK vykdomos studijų programos “Verslo procesų vadybininkas, pardavimų logistikos vadybininkas, įstaigų ir įmonių administratorius”. Renginio metu moksleiviai susitiko su Jonu Kimontu, „Klaipėdos nafta“ SGD projekto vadovu, Nerijumi Strazdausku, „Klaipėdos nafta“ logistikos vadovu, Modestu Vaikšnoru, LTVK absolventu ir administratoriumi. Šių studijų programų privalumus ir stiprybes pristatė LTVK rinkodaros vadovė Laura Savickienė.
Lapkričio 24 d. moksleiviams buvo pristatyta LTVK vykdoma studijų programa “Turizmo ir pramogų verslo industrijos”. Renginio metu moksleiviai susitiko su Jurgiu Ašmonu, Dunetton viešbučio direktoriumi, Birute Strielaite, LTVK dėstytoja ir kelionų gide ir vadove, Inga Letinauskiene, LTVK dėstytoja, Gintare Mikalauskaite, „Tez tour“ vadybininke ir LTVK studente. Šios studijos programos privalumus ir stiprybes pristatė kolegijos pavaduotoja studijoms doc. dr. Genovaitė Avižonienė.
Lapkričio 25 d. vyko paskutinis „LTVK Karjeros savaitės 2015“ renginys, kurio metu moksleiviams buvo pristatyta LTVK vykdoma studijų programa „Teisė“. Renginio metu moksleiviai susitiko su Klaipėdos apygardos teismo civilinių bylų skyriaus pirmininke Jolanta Gailevičiene, Klaipėdos apygardos teismo civilinių bylų skyriaus pirmininkės patarėja Aurelija Lebednikiene, Kęstučiu Butvydu, Klaipėdos apygardos teismo pirmininko padėjėju ryšiams su visuomene. Šios studijų programos privalumus ir stiprybes pristatė kolegijos direktorė doc dr. Angelė Lileikienė.
Tikimės, kad „LTVK Karjeros savaitė 2015“ gausa renginių ir susitikimai su profesionalais padės moksleiviams pasirinkti kelią, kuriuo specialistu jie nori tapti. Lauksime moksleivių pasirenkant studijoms Lietuvos verslo kolegiją Klaipėdoje ir Vilniuje.
[Nuotraukos]
[, , ][]