Karjeros centras

Lietuvos verslo kolegija (LTVK) ruošia specialistus, kurie studijų metais įgytas praktines ir teorines žinias puikiai pritaiko šiuolaikinėje darbo rinkoje tiek Lietuvos tiek užsienio privačiose ir valstybinėse įstaigose.

LTVK kasmet baigia vis daugiau studentų, kurie gauna išmaniosios vadybos specialisto, verslo įmonių ekonomisto, skaitmeninės ekonomikos specialisto, buhalterio, pardavimų ir logistikos vadybininko, įstaigų ir įmonių administratoriaus, taikomosios informatikos ir programavimo specialisto, skaitmeninio dizaino technologijų specialisto, teisės ir teisėsaugos institucijų specialisto, turizmo ir pramogų verslo industrijų specialisto ir statybos verslo vadybininko išsilavinimą.

Praktika Kolegijoje yra studijų proceso dalis, kurios metu studento žinios patikrinamos, pritaikomos bei tobulinamos praktinėje profesinėje veikloje. Studentų priėmimas į praktiką yra vienas iš būdų įmonėms pritraukti ir vėliau išsiugdyti reikiamų darbuotojų. Lietuvos verslo kolegijoje studijuoja jauni ir entuziastingi žmonės, kurie drąsiai siūlo naujas idėjas ir aktyviai siekia užsibrėžto tikslo.

LTVK Karjeros centras kviečia visus darbdavius bendradarbiauti organizuojant studentų praktikas ir darbo vietas.

Apie Jūsų įmonėje esančias laisvas darbo ir praktikos vietas skelbiame mūsų svetainėje „Karjeros centras“, viešiname mūsų kolegijos Facebook puslapyje, siunčiame studentams elektroniniu paštu bei kabiname skelbimų lentoje.

Darbo ir praktikos pasiūlymus skirtus studentams, prašome siųskite el. paštu [email protected] , tel. pasiteiravimui (8 46) 314 320, kviesti Doc. Rasą Romerytę-Šereikienę.

LTVK Karjeros centro tikslas yra bendradarbiaujant su įmonių vadovais, personalo skyriaus specialistais sudaryti palankias galimybes studentų karjeros augimui bei palengvinti integravimąsi darbo rinkoje.

Karjeros centro veikla yra nukreipta į Kolegijos studentus tam, kad jie, įvertinę savo norus ir galimybes, priimtų tinkamus sprendimus savo karjeros planavimui.

Atmintinė, kaip elgtis prieš pokalbį, jo metu ir po pokalbio su būsimuoju darbdaviu ar praktikos vadovu (įkelti dokumentą iš Užimtumo tarnybos)

Atmintinė, norintiems įkurti ir valdyti savo verslą (įkelti dokumentą iš Užimtumo tarnybos)

Kolegijos absolventai turi galimybę susirasti darbo, apsilankę žemiau pateiktų įmonių internetinėse svetainėse: