Išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių vaikams

Išskirtinis Lietuvos verslo kolegijos pasiūlymas – valstybės parama studijoms išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių vaikams, vaikaičiams ir provaikaičiams.

Studijuokite NEMOKAMAI*Užsienio institucijose  išsilavinimą įgiję išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių vaikai, vaikaičiai ir provaikaičiai gali gauti valstybės stipendiją studijoms Lietuvos verslo kolegijoje (LTVK). * Studijų stipendija yra skiriama visų pakopų studentams, kurie įstoja į valstybės nefinansuojamas studijų vietas su aukščiausiais konkursiniais balais. Studijų stipendijos yra skiriamos visam studijų laikotarpiui. Gaukite papildomą 1 BALĄSuteikiamas papildomas 1 balas stojantiesiems, kurie įgijo išsilavinimą šiose užsienio mokyklose:

Vasario 16-osios gimnazija (Vokietija)
Punsko Kovo 11-osios licėjus (Lenkija)
Maskvos J. Baltrušaičio vidurinė mokykla (Baltarusija)
Rygos lietuvių vidurinė mokykla (Latvija)
Pelesos privati vidurinė mokykla (Baltarusija)
Rimdžiūnų vidurinė mokykla (Baltarusija)  

NUOTOLINĖS STUDIJOSJeigu Jūs neturite galimybės lankytis paskaitose, gyvenate užsienyje, intensyviai dirbate, tuomet šios studijos skirtos būtent Jums! Tam, kad galėtumėte studijuoti Jums reikia kompiuterio bei internetinio ryšio. Studijuosite bet kur ir bet kada! Nuotolinių studijų programos:

Įstaigų ir įmonių administravimas
Verslo procesų vadyba

Studijos LIETUVOJEPasirinkę studijas Lietuvos verslo kolegijoje, studijuokite viename iš miestų – VILNIUS | KLAIPĖDA | ŠIAULIAI 10 STUDIJŲ programųVerslo ir vadybos studijos: Pardavimų logistikos vadyba – Verslo procesų vadyba – Įstaigų ir įmonių administravimas – Turizmo ir pramogų verslo industrija NAUJA – Statybos verslo vadyba; Finansų studijos: Ekonomika – Buhalterinė apskaita; Teisės studijos: Teisė; Informatikos studijos: Taikomoji informatika ir programavimas – Multimedijos ir verslo informacinės sistemos NAUJAKodėl turėčiau rinktis studijas LTVK

įgysite aukštojo mokslo profesinį bakalauro laipsnį;
studijuosite Lietuvos verslo kolegijoje – Lietuvos aukštojoje mokykloje, kurios veikla įvertinta tarptautinių ekspertų aukščiausiu balu, studijų programos – akredituotos.

Daugiau informacijos [Valstybinis studijų fondas]
[Registruotis studijoms internetu]Informacija pasiteirauti

Tel. +370 46 311099
el.paštas [email protected]
[][]